apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 156 cm |
| Grynas svoris | 46.6kg |
| Biustas | 100 cm |
| Po krūtine | 67 cm |
| Juosmuo | 59 cm |
| Klubas | 110 cm |
| Pečius | 40 cm |
| Ranka | 48 cm |
| Ranka | 17 cm |
| Kojos | 73 cm |
| Pėda | 22 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.