Descrizione
Di lei
Presenting the splendid and sensuous realistic sex doll named as biqle that is endowed with full attractive juicy tits to enhance your sexual experiences. Made to the highest standards using the best TPE material, this model is a replica of the real sexual partner that is meant to provide maximum sexual satisfaction. It has feminine curves with the most appropriate and realistic facial appearance which will makes anyone fall in love with her beauty.
It is time for the man to live all the sexiest dreams as he gets to touch every limb of her sculptured figure. It has bendable joints that enable it to be easily positioned and smooth skin like that of a real life doll. Well let us assure you that this irresistible temptation is something that is worth including in the collection.
Hurry up and purchase the silky breast sex doll biqle for improved sexual experience in your life!
Dimensioni
| Materiale | TPE |
| Altezza | 158 cm |
| Dimensioni del busto | D |
| Busto completo | 78 centimetri |
| Vita | 48 cm |
| Anca | 83 cm |
| Piede | 21 cm |
| Profondità orale | 15 cm |
| Profondità della vagina | 17 centimetri |
| Profondità anale | 17 centimetri |
| Peso netto | 34 kg |
Galleria delle bambole












Recensioni
Ancora non ci sono recensioni.