Leírás
Róla
Az igényeinek megfelelő, tökéletes fekete férfi szexbabát keres? Ez a szexbabát kipróbáló igazi baba a látványt, a textúrát és a funkcionalitást egyesíti egy igazán magával ragadó szexuális élmény érdekében. Először is, ez a geminoid f szexbaba vizuálisan stimulálja Önt azáltal, hogy jól részletes és élethű. Ezért az amazon kiköpött baba szexjáték a tpe love sex babákban található legjobb minőséget kínálja.
Sőt, ez a 400.00 értékű $ szexbaba nagyszerű kiegészítője bármely valósághű szexjáték kollekciónak. Ezért ez a szexbaba úgy hangzik, mint az igazi. Ezért, ha szereti a szexbabát, nézzen online igazi babát. Ebben a yoshi szexbabában minden megvan ahhoz, hogy mélyen kielégítse szexuális szükségleteit. Ezért a szexbaba vékony kialakítása még jobb minőséget és magával ragadóbb stimulációt ígér.
Méretek
| Nettó tömeg | 19,62 font / 8,9 kg |
| Bruttó súly | 25,13 font / 11,4 kg |
| Hüvelyi hossz | 5,91 hüvelyk / 15 cm |
| Végbélnyílás hossza | 6,1 hüvelyk / 15,5 cm |
| Lábkörfogat | 18,11 hüvelyk / 46 cm |
| Láb hossz | 0,79 hüvelyk / 2 cm |
| Ülőmagasság | 9,06 hüvelyk / 23 cm |
| Csípőszélesség | 11,42 hüvelyk / 29 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.