Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 170 cm |
| Csésze | C |
| Nettó tömeg | 36 kg |
| Teljes mell | 88 cm |
| Mell alatt | 72 cm |
| Derék | 65 cm |
| Csípő | 94 cm |
| Vállszélesség | 40 cm |
| Kar hosszúság | 68 cm |
| Láb hossz | 78 cm |
| Lábméret | 23 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.