Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 170 cm |
| Pohár | C |
| Čistá hmotnost | 36 kg |
| Plné poprsí | 88 cm |
| Pod poprsím | 72 cm |
| Pás | 65 cm |
| Boky | 94 cm |
| Šíře ramen | 40 cm |
| Délka paže | 68 cm |
| Délka nohy | 78 cm |
| Velikost nohou | 23 cm |
| Hloubka vagíny | 17 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.