Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Visina | 163 cm |
| Poprsje | 82,5 cm |
| Ispod poprsja | 65,5 cm |
| Struk | 57 cm |
| Hip | 87 cm |
| Rame | 34 cm |
| Duljina ruke | 52 cm |
| Dlan | 17 cm |
| Dužina noge | 101 cm |
| Noga | 21 cm |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Težina | 36 kg |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.