Opis
O njoj
Ova strastvena tinejdžerska seks lutka izvrstan je dodatak svakoj kolekciji. To je također odličan početak vašeg ekstatičnog putovanja u vlastito zadovoljstvo. Dakle, bez obzira na vaša prethodna iskustva. Ova seks lutka Phil Varone savršena je za vaše seksualne potrebe. Zahvaljujući dobro detaljnom realističnom izgledu. Ono što krasi dp video s lutkom za seks. Ova seks lutka reallovesexdoll nudi duboku vizualnu stimulaciju.
Nadalje, ova realistična ljubavna lutka ima teksture poput mesa koje vas čine da uživate u seksu s transvestitom. Stoga ovu polučvrstu seks lutku čini kompletnim paketom kada je u pitanju pružanje [zadovoljstva.
Štoviše, ova američka seks lutka vrlo je izdržljiva. Zahvaljujući visokokvalitetnim silikonskim materijalima koji se koriste u proizvodnji ove prave lutke za seks ljubavne lutke. Stoga, s ovom seks lutkom od 145 cm pljosnatom brazzers seks lutkom za troje. Dugo možete istraživati toliko seksualnih fantazija.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 166 cm |
| Linija grudi | 80 cm |
| Linija struka | 57,5 cm |
| Linija kukova | 87 cm |
| Širina ramena | 38 cm |
| Duljina ruke | 67 cm |
| Dužina noge | 104 cm |
| Veličina stopala | 21 cm |
| Linija bedara | 46 cm |
| Teleća linija | 30 cm |
| Neto težina | 37 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka
































































































Recenzije
Još nema recenzija.