Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Velicina tijela | 158 cm C-šalica |
| Neto težina | 32 kg |
| Puno poprsje | 71 cm |
| Ispod poprsja | 52 cm |
| Struk | 47 cm |
| Hip | 89 cm |
| Dužina stopala | 20 cm |
| Rame | 31 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Dubina anusa | 15 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.