Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 169 cm |
| Rintakehän yläosa | 95 cm |
| Alempi rintakehä | 64 cm |
| Vyötärö | 61 cm |
| Hip | 102 cm |
| Arm | 57 cm |
| Jalka | 78 cm |
| Jalka | 22 cm |
| Nettopaino | 44.6kg |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria

2,500.00$ Alkuperäinen hinta oli: 2,500.00$.1,999.00$Nykyinen hinta on: 1,999.00$.

For one, you have found the most qualified real sex doll supplier. We are doll experts from Hongkong, with over 7 years experience in trading sex dolls online. sndoll is one of our top online stores, and it is a place where you can find more than 4000 sex dolls, be it TPE, silicone, Curvy busty sex dolls, etc. All dolls manufactured by famous brand are high quality and are very realistic.
Onko sinulla vielä kysyttävää? ota meihin yhteyttä sähköpostitse tai käy UKK-sivullamme
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 169 cm |
| Rintakehän yläosa | 95 cm |
| Alempi rintakehä | 64 cm |
| Vyötärö | 61 cm |
| Hip | 102 cm |
| Arm | 57 cm |
| Jalka | 78 cm |
| Jalka | 22 cm |
| Nettopaino | 44.6kg |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |

| Rintojen mukaan | Iso |
|---|---|
| Korkeuden mukaan | 160-169 cm |
| Materiaalin mukaan | Silikoni |
| Painon mukaan | 41-45 kg |
| Ominaisuuksien mukaan | Laiha |
Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.
Tarjoamme kansainvälisen standardin ilmaisen toimituksen tavallisille tuotteille; Tarjoamme myös nopean toimituksen joihinkin maihin. Näet toimitusvaihtoehdot kassasivulla
Rajoitetut alueet: All Islamic countries, South America (Mexico,Brazil, Peru, etc), India.
– USA / Europe warehouse items: It will take 3-7 days to your door, Please select our international warehouse based on your region.
– If shipping from manufacturer,
Your doll will be made in 1 to 3 business days after payment has been received, and it will take an additional 7 to 50 days to ship, You will see shipping options at checkout page
Kun nukkesi on valmis lähetettäväksi, sinulle lähetetään seurantanumero sähköpostitse.
Hyväksymme nukketilaukseesi seuraavat maksutavat:
For more questions, you can visit FAQ page
SnDollilla on etusijalla yksityisyytesi suojaaminen. Käytämme kiinteitä, yksinkertaisia lähetyslaatikoita ilman tunnistettavaa tuotemerkkiä tai etikettiä. Sinulla ei ole mitään hätää. Harkintamme tekee pakettisi sisällön tuntemattomaksi kenellekään.
A plain cardboard box will be used to package the doll. The box has no label that might indicate what’s inside. Who or what is within is unknown
Depending on when you tell us of the cancellation from the time of purchase, the following cancellation and restocking fees could be charged:
12 tunnin sisällä: täysi hyvitys
24 tunnin sisällä: 70% hyvitys
48 tunnin sisällä: 20% hyvitys
- Pyydämme kärsivällisyyttäsi, sillä lähetämme tilauksesi hitaasti ylivoimaisten esteiden, kuten COVID-19, sotien, maanjäristysten jne., vuoksi.
-If you decide to cancel your order because of prolonged delivery times and the delivery time is prolonged (more than 30 days past the anticipated date) due to the forwarding company’s error at work, the indemnity is shared by SnDoll and the forwarding company. The compensation ratio is typically 20% of the total amount.
Ota meihin yhteyttä heti, jos nukkesi saapuu vaurioituneena tai siinä on laatuongelmia. Hyväksymme palautukset tai vaihdot veloituksetta, jos vaurio on meidän syytämme.
Täydellinen tyytyväisyytesi asiakkaana on meille tärkein huolenaihe. Seuraamme jatkuvasti jokaista valmistus- ja pakkausprosessin vaihetta varmistaaksemme, että 99.9% näistä nukeista ovat virheettömiä kaikin tavoin. Katso lisätietoja toimitus- ja palautuskäytännöistä.
Englanninkielinen käyttöopas lähetetään sähköpostitse, kun olemme lähettäneet pakettisi



















































Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.