Kuvaus
Hänestä
Seksinukkeja on eri muotoisia ja kokoisia, elämänkokoisista nukkeista realistisiin nukkeihin. Kaikki eri koot on sovitettu erilaisiin käyttäjien tarpeisiin ja eritelmiin. Useimmat räätälöidyt seksinuket on rakennettu asiakkaiden tarpeiden ja vaatimusten mukaan, ja asiakkaiden tarpeet vaihtelevat laajalla marginaalilla. Jotkut asiakkaat haluavat anime-seksinukkeja, kun taas toiset pitävät hentai seksinukkeista.
Anime-seksinukkekaupassa nukkeja voidaan myös muokata suosikkianime-hahmosi perusteella ja myös muokata toiveidesi mukaan, voit haluta suosikkianimehahmosi isommilla tissillä ja niin edelleen.
Seksinukkegenie on täällä täyttämässä kaikki toiveesi. Haluatko anime-rakkausnuken, jossa on valtavat melonit ja kiinteät mutta posket, meillä on sinut. Saatavilla on myös seksinukkepareja. Voit hankkia seksinuken itsellesi ja kumppanillesi, molemmille eri toiveidesi mukaan. Tämä voi piristää rakkauselämääsi.
Straperry-nuket ovat rakkausnukkeja, joissa on tarvikkeita tarpeitasi varten. Nämä nuket ovat täysin muokattavissa. Ja tarjoamme kaiken tämän ja paljon muuta ystävällisillä nukkehinnoilla.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 155 cm F-kuppi |
| Rintakuva | 80 cm |
| Rinnan alla | 57 cm |
| Vyötärö | 52 cm |
| Lonkat | 87 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 34 kg |
Nukke galleria






















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.