Kuvaus
Hänestä
Jos etsit seksikästä nukkea, mutta sinulla on tiukka budjetti, sinun kannattaa harkita halvan seksinuken ostamista. Näiden pienten rintanukkejen kanssa on hauska leikkiä, ja niiden loistavilla hinnoilla voit ostaa useita nukkeja. Voisit harkita ison saaliin seksinuken hankkimista kokeaksesi pehmeät ja mehukkaat rinnat tai vain kokeaksesi teini-iän uudelleen tai hankkia itsellesi rakastajatar-nuken piristääksesi tylsää suhdettasi. Ja parasta emäntänuken hankkimisessa on syytön omatunto, se ei ole pettämistä.
Näissä täysikokoisissa nukeissa on realistisia ominaisuuksia, ja niiden rakennuslaatu on kova. Niissä on todellisia ihmisen kaltaisia piirteitä. Rinta tuntuu aidolta, perse on pehmeä ja emätin tuntuu hyvältä.
tosielämän seksinuket on rakennettu nuorten teinien piirteitä ajatellen, terävät nännit, kiinteät takat ja litteät vatsat, jotka sopivat erinomaisesti henkilölle, joka haluaa vitun realistisen nuken. Jotkut seksikkäät nuket ovat niin realistisia, että niissä on jopa eri ihonsävyt toiveidesi mukaan.
Nouse ja hanki itsellesi todenmukainen todellinen nukke, jota voit hyödyntää täysillä.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 166 cm |
| Rinta | 65 cm |
| Vyötärö | 53 cm |
| Hip | 79 cm |
| Nettopaino | 28kg |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 22 cm |
| Anal Depth | 18 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.