Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 153 cm |
| Rintakehän yläosa | 128cm |
| Alempi rintakehä | 70 cm |
| Vyötärö | 64 cm |
| Hip | 135 cm |
| Olkapää | 40 cm |
| Arm | 64 cm |
| Jalka | 70 cm |
| Jalka | 23 cm |
| Nettopaino | 45kg |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
Nukke galleria










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.