Kirjeldus
Temast
Mitte igaüks pole seksnukkude saidile:literotica.com sattunud, kuid säästame teid reisist. Kui soovite seksnuku kuradit realistlikust kogu keha katvast seksnukust, siis meil on teile parim seksnuku pea ja TPE õõnsatest tissidest seksnuku torso. Ta on parim seksnukk neile, kes soovivad lateksnukumudelitest edasi minna. Seksnukk Emma on selle hooaja 160 cm pikkune naeratav seksnukk. Redditi seksnukumees, ama, näib nõustuvat. Seksnukk Bloodborne pakub teile naudingut, mida ei keegi teine, pikkade nõtkete jalgadega, mis näivad kestvat igavesti, ja võitva naeratusega, mis võlub teid tema näol. Sellelt armastusnukul pole midagi, mida ei saaks kiiresti ja lihtsalt tarnida. Teile meeldib näha teda üleni vahustatuna või õlitatuna, keha on vedelikuga kaetud. Kõik, mida soovite, läheb.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 165 cm |
| Rind | 91 cm |
| Vöökoht | 58 cm |
| Hip | 90 cm |
| Õlg | 35 cm |
| Jala pikkus | 87 cm |
| Käe pikkus | 60 cm |
| Jala pikkus | 21,5 cm |
| Neto kaal | 36 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 22 cm |
| Anaalne sügavus | 18 cm |
Nukugalerii





















Arvustused
Ülevaateid veel pole.