Kirjeldus
Temast
On hämmastav näha naist pornovideotes seksinukku väljas söömas. Sellised tegevused tehakse aga vastavalt fantaasiatele või seksuaalsetele vajadustele. See võltsperse-nukuga seksivideo laseb sul seksisessiooni üle kontrolli hoida. Sa ei pea kunagi muretsema Fortnite Ruby seksinuku rahuldamise pärast, sest pidev harjutamine teeb sinust seksuaalprofessionaali.
Uue seksinuku soetamine on alati teretulnud. Parima DC seksinuku valimiseks on vaja häid teadmisi. Passiondollsi seksinuku eBay juhend juhendab sind, millist materjali, suurust ja määrdeainet valida. Suhuvõtmist andval seksinukuga on oskus riistade sügavale kurku imeda.
Femdom-koorijaga seksinukk stimuleerib sind nii, et lõpp-nauding on sensuaalne. Hõbedaste seksinukkudega ei võta seksuaalse tipu saavutamine kaua aega. Seksikas naine, kes seksib seksinukuga, ei pea kunagi ootama, kuni inimene rahuldust pakub, sest ta saab ise naudingut taga ajada.
Mõõtmed
| Kõrgus | 163 cm |
| Kaal | 32,6 kg |
| Rinnad | 82,6 cm |
| Rinna all | 67,5 cm |
| Vöökoht | 62,3 cm |
| Hip | 91 cm |
| Õlg | 37 cm |
| Reie | 54 cm |
| Jalg | 23 cm |
| Vagiina | 18 cm |
| Anus | 17 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.