Popis
O ní
Je úžasné vidět manželku jíst sexuální panenku v porno videích. Nicméně akce, jako jsou tyto, jsou prováděny podle fantazií nebo sexuálních potřeb. Sexuální video s falešným zadečkem v péro vám umožní mít sex pod kontrolou. Už se nikdy nemusíte starat o uspokojení rubínové sexuální panenky z fortnite, protože neustálým cvičením se z vás stane sexuální profesionál.
Získání nové hračky pro sexuální panenky je vždy vítáno. Chcete-li vybrat nejlepší panenku na stejnosměrný sex, je zapotřebí řádných znalostí. Průvodce sexuálními panenkami Passiondolls na eBay vás nasměruje, jaký materiál, velikost a lubrikant zvolit. Sexuální panenka, která dává kouření, má talent na hluboké hrdlo ptáků.
Sexuální panenka femdom creampie vás povzbudí, takže konečné potěšení je senzační. Se stříbrnými panenkami na sex nebude trvat dlouho, než se dostanete na sexuální vrchol. Sexy žena, která šuká se sexuální panenkou, nikdy nemusí čekat, až ji člověk uspokojí, protože si může pronásledovat rozkoš sama.
Rozměry
| Výška | 163 cm |
| Hmotnost | 32,6 kg |
| Prsa | 82,6 cm |
| Pod poprsím | 67,5 cm |
| Pás | 62,3 cm |
| Boky | 91 cm |
| Rameno | 37 cm |
| Stehno | 54 cm |
| Chodidlo | 23 cm |
| Vagína | 18 cm |
| Řitní otvor | 17 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.