Kirjeldus
Temast
See olivia austini seksnukk loodi selleks, et pakkuda teile täielikult kaasahaaravat seksuaalkogemust. See tähendab, et sellel juunior-seksnukul on kõik parimad omadused, mida vajate täielikult rahuldavaks seksuaalseks kohtumiseks.
Lisaks sellele, kui teil on turske nuku seksi. Siis on see ideaalne diiva-seksnukk, mis muudab teie fantaasiad reaalsuseks. Pealegi ületab see imeilus realistlik armunukk kaugelt müüdavat esmaklassilist kasutatud seksnukku.
Moproever, kui tahad nautida realistlikku seksinuku röökimist. Sellel seksnuku torso ülevaate videonukul on kõik realistlikud funktsioonid, mida vajate. Seega muudab see 01:00 seksnukk kimber videos nuku suurepäraseks seksuaalseks kaaslaseks. Seega, kui te ei tea, kas on okei omada seksnukku. See päris nukk sexdoll on parim valik kõigi teie seksuaalsete vajaduste jaoks. Nii et saate tellida selle eluelu seksinuku kohe ja oodata lugematuid intensiivseid ja meeldivaid seksiseansse.
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 176 cm |
| Rind | 98 cm |
| Vöökoht | 85 cm |
| Hip | 99 cm |
| Arm | 65 cm |
| Õlgade laius | 47 cm |
| Jala pikkus | 91 cm |
| Jala pikkus | 27 cm |
| Peenise pikkus | 15 cm / 25 cm |
| Suu sügavus (ainult pehme pea) | 12 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 47 kg |
Nukugalerii






























Arvustused
Ülevaateid veel pole.