Kirjeldus
Temast
Kas teil on vaja õrna printsessi, kes võiks olla voodis metsik metsaline? Täidlase ja lihaka kiisuga armas kaunitar? Teie nõudmised on täidetud, kui proovite seda 156 cm pikkust armsat anime-seksnukku. Ta on meeldiv ja valmis, et saaksite oma soovi järgi keppima. Samuti ei pea te tema saamiseks liiga palju pingutama, sest ta on üks odavaid elusuuruses nukke, mis pakub teile siiski ülimat rahulolu.
Ta on täiesti vabameelne ja lõbus anime välimusega seksnukk, millel on täiesti nooruslikud näojooned. Kui räägite alasti armsatest, puutumatute, tõeliselt seksikate kehadega nukkudest, on ta selles aspektis kümnes. See on nii hüperrealistlik seksnukk, et teda esimest korda nähes hoiab sind kindlasti aukartuse all. See on armastus esimesest silmapilgust ja ilmselt ka kurat esimesest silmapilgust. Ta on nii võrgutav ja tal on hullult kena kiisu puhul palju õnne, et võid tõenäoliselt tema pärast oma esimese kuradi ajal end kaotada. Ta on üks neist realistlikest täiskasvanud nukkudest, kellest ei saa mööda vaadata. Lõpetage tõelise seikluse otsimine ja otsige tõelist tüdrukut. Ta on kõik, mida vajate, ja rohkemgi veel.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 156 cm |
| Rind | 85 cm |
| Vöökoht | 54 cm |
| Hip | 84 cm |
| Neto kaal | 36 kg |
| Suuline sügavus | 15 cm |
| Vagiina sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.