Descripción
Sobre ella
Having a plushmate sex doll for a partner presents you with softness all over for relaxation. On how to make a sex doll, simply providing the specifics of your ideal partner is all you have to do. The 2018 Nigerian sex doll is quite sex doll with skin drawings for reality sake.
It’s not about the sex doll threesome stories. You can actually have a threesome session with sex doll Sapphire. Sex doll sex videos show pro tips on getting to climax as often as possible. Doll sex pics can be created for your personal sex doll to remind you of happy times.
The sex-e-doll premium Snapchat is a great way to introduce your sexual partner to the world. You can be never be tired of the sex doll you put your hands in to satisfy yourself. Even if you decide to have multiple sex sessions daily, the quite sex doll won’t move a muscle nor complain.
Dimensiones
| Material | Silicona completa |
| Altura | 170cm |
| Busto superior | 78cm |
| Debajo del busto | 64cm |
| Cintura | 55,5 cm |
| Cadera | 85cm |
| Hombro | 33cm |
| Largo del brazo | 63cm |
| Longitud de las piernas | 93cm |
| Peso neto | 39kg |
| Profundidad de la vagina | 17cm |
| Profundidad anal | 17cm |
Galería de muñecas




















Valoraciones
No hay valoraciones aún.