Descripción
Sobre ella
The increase of Custmon sex doll order is visible. Most people prefer a sex doll that is cloned from a familiar face. The Nathan James sex doll has no difference when placed beside the human being. Benefits of the 32e sex doll include availability and customer satisfaction.
Never will a kagney linn karter sex doll refuse your sexual advances. Claiming ownership of the jen doll sex toy is enough reason to enjoy the perks of the funky sex toy. The thick sex doll forum doesn’t give the wrong information as the reviews there are unbiased. You can trust and make decisions from the sex doll forum.
The Kemono sex doll is a top class sex doll that has a wardrobe custom made. There are clothes for every occasion and party. An anime sex doll furry range of dolls can get dyed or changed as client specifications demand. The film sex doll 2016 has Goldie dolls there all in tune with the feelings of their owners.
Dimensiones
| Altura | 172cm |
| Peso | 38,5 kg |
| Pechos | 87cm |
| Debajo del busto | 62cm |
| Cintura | 58,5 cm |
| Cadera | 98cm |
| Hombro | 37cm |
| Hermético | 54cm |
| Pie | 22cm |
| Vagina | 19cm |
| Ano | 17cm |
Galería de muñecas
























Valoraciones
No hay valoraciones aún.