Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 135 cm |
| Buste | 63 cm |
| Talje | 51 cm |
| Hofte | 64 cm |
| Arm | 50 cm |
| Skulder bredde | 30 cm |
| Benlængde | 63 cm |
| Fodlængde | 17 cm |
| Penis længde | 16 cm |
| Penis diameter | 3 cm |
| Anal dybde | 14 cm |
| Nettovægt | 21 kg |
Dukkegalleri

























































































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.