Beskrivelse
Om hende
De rigtige ved, at fede sexdukker er, hvor de er.
Dette udvalg af BBW sexdukker har de bedste ruller, største arme og blødeste maver, som du kan lege med. TPE sex dukkerne er nogle af de bedste plus-size sex dukker på markedet, de er de største plys sex dukker du kan finde.
Med hendes aftagelige hoved får du mulighed for at skifte dukkehovedet, der ledsager hendes smukke K-cup-bryster og frodige krop.
Disse perfekte kærlighedsdukker er analsex dukker og har to åbninger til fornøjelse, deres kyssebare dukkelæber og den sexede dukkerøv.
På alle dukkefora på tværs har disse sexdukker i plusstørrelse de bedste anmeldelser af sexdukker for dukker i deres størrelse. Hvis du er ny til at bruge en sexdukke, og du vil have en kærlighedsdukke, der er vægtet og på den større side, vil denne fede sexdukke give dig den perfekte dukkeoplevelse.
Se bare den røv!
Hvis du kan lide udsigten til en rislende røv, vil du elske at kneppe denne kærlighedsdukke, fordi hvert slag får hendes TPE-materiale til at vippe og hoppe. Og da hun også har noget ekstra hud, betyder det, at der kommer til at være meget bevægelse.
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved+TPE krop |
| Højde | 161 cm |
| Bryst | 90 cm |
| Talje | 62 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Skulder | 37 cm |
| Benlængde | 81 cm |
| Armlængde | 60 cm |
| Fodlængde | 21 cm |
| Nettovægt | 42 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.