Beskrivelse
Om hende
Du vil nyde uanset hvilken oplevelse du har med Surprise Slim SBBW Thicc Gogofukme Sex Doll Torso, som er designet til de mennesker, der kan lide realistiske følelser, når de bruger deres kærlighedsdukke. Denne kærlighedsdukke er lavet til dem, der har fantasier, der ikke kan opfyldes af hvem som helst, fra sexdukkens overraskelse gigofukme scenarier til manden okay sexdukkeoplevelser, der er langt mindre almindelige. Det være sig en pige forbandet sex dukke øjeblik, eller at få en 3 år gammel billig sex dukke mulighed for at tjene som en tredje i oplevelsen. Sexdukken virker for alle. Det slanke sexdukkeaspekt sørger for, at dukkemodellen fungerer for alle, og sexdukken Canada-torso arbejder for at garantere kvalitet til denne kærlighedsdukke. Du kan se en dame kneppe en sexdukke eller nyde sbbw thicc sexdukkeoplevelsen. Du vil ikke have nogen købers anger, hvis det er her, du investerer dine penge.
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Kropsstørrelse | 167 cm |
| Nettovægt | 31 kg |
| Fuld Buste | 82 cm |
| Under Bust | 63 cm |
| Talje | 57 cm |
| Hofte | 99 cm |
| Fodlængde | 21 cm |
| Skulder | 41 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anus dybde | 15 cm |
| Oral dybde (blødt hoved) | 12 cm |
Dukkegalleri





















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.