Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Kropsstørrelse | 175 cm D-Cup |
| Nettovægt | 30 kg |
| Fuld Buste | 82 cm |
| Under Bust | 63 cm |
| Talje | 53,5 cm |
| Hofte | 91 cm |
| Fodlængde | 20 cm |
| Skulder | 34 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anus dybde | 15 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
Dukkegalleri





























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.