Beskrivelse
Om hende
De japanske piger er nogle af de mest sexede piger, jeg er i verden. Det er ingen hemmelighed, at alle vil have dem, men her er en hurtig og stressfri løsning på det, en fantastisk 163 cm livagtig kvindelig sexdukke til undsætning! Hvis du har en særlig trang til søde små bryster sexdukker, er dette det bedste bud for dig. Med sødt farvet mørkt hår i et smart Bob-snit, søde øjne og sexede små læber, vil nissedukker som hende give dig den fulde pakke til dit køb. Forvent intet andet end overvældende sex fra denne realistiske silikonesexdukke, lad dig ikke snyde af hendes uskyldige udseende. Hun er klar til at komme ned på de mest utrolige måder, du nogensinde har tænkt på. Hun er en rigtig ægte sexdukke, der bare har brug for din kærlighed og din pik. Denne realistiske sexdukke i naturlig størrelse giver dig alle de stilarter og fornemmelser, du har brug for, alt sammen i en lille pakke. Lad være med at vurdere hende, hun er bomben i sengen, og hun kan holde dig i fissehimlen så længe, at du måske endda kommer ud af kontakten med virkeligheden.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 163 cm |
| Buste | 78 cm |
| Talje | 54 cm |
| Hofte | 93 cm |
| Nettovægt | 36 kg |
| Mundtlig dybde | 15 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.