Beskrivelse
Om hende
Nyd den bedste tilfredsstillelse ved at bestille en HBO Real Sex Female Sex Doll, som er så ægte, som den bliver. Lavet af overlegne materialer, denne dukke har et realistisk udseende og følelse, også en bøjelig krop for den bedste oplevelse. Blød hud og teksturerede kærlighedshuller modsiger en konstruktion, der er så tæt på den ægte vare, som det er muligt at komme, og vil efterlade brugeren forpustet.
Mød Stoya Lesbian Sex Doll, den nye sexdukke lavet til lesbiske, biseksuelle og alle, der har lesbiske fantasier. Denne yndefulde dukke ser seksuelt attraktiv ud, og alt, hvad hun gør, bliver en synd. Denne sexdukke er umærkeligt mere udviklet og har brug for minutiøse detaljer, hvilket gør den næsten fejlfri.
Kom hjem med China Doll Chords, da denne musik kombinerer forførelse og klasse. Fremstillet af silikone af højeste kvalitet har hun en perfekt figur og et livagtigt ansigt. Hun er en blid dame, som vil ledsage dig i alle de intime lejligheder i dit liv med sin smukke helt naturlige krop.
Du kan begynde at drømme lidt vildere og fri for enhver begrænsning med disse revolutionerende sexdukker. Afgiv en ordre nu og imødekomme trangen, som du aldrig har gjort før.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 163 cm |
| Øvre bryst | 79 cm |
| Nedre bryst | 59 cm |
| Talje | 54 cm |
| Hofte | 93 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Arm | 65 cm |
| Ben | 78 cm |
| Fod | 21 cm |
| Nettovægt | 37 kg |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 15 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.