Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Kropsstørrelse | 165 cm D-skål |
| Nettovægt | 34 kg |
| Fuld Buste | 78 cm |
| Under Bust | 57 cm |
| Talje | 53 cm |
| Hofte | 77 cm |
| Fodlængde | 21 cm |
| Skulder | 33 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anus dybde | 15 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.