Beskrivelse
Om hende
Det er ikke muligt at bekæmpe fantasier med voksne kvindelige sexdukker, når du kigger langt på en af disse forfriskende 164 cm ægte kærlighedsdukker. Disse voksne kneppedukker med store bryster er ikke sammenlignelige med nogen andre. Selv som den voksne sexdukke er denne anime-type dukke til specielle rigtige mænd med en stor og legende fantasi.
Voksne kvindelige sexdukker bringer dine fantasier til live sammen med en meget ægte følelse. Menneskelignende sexdukker kan give mest fornøjelse i betragtning af de store længder af stillinger, de kan arrangeres i. Figuren af denne dukke er meget attraktiv med en flot voksen talje og en varm, imødekommende fisse, der aldrig skuffer nogen form for pik .
En smuk brunette som hende vil helt sikkert passe ind i enhver anime-pigesex-video, du kunne tænke dig at lave, med udseende, der aldrig falmer og en fisse, der aldrig stopper. Hun vil få dig til at bruge al din tid sammen med hende, da hun har det mest venlige udseende og charmerende krop. Ingen dukke kan gøre dig så glad som denne lille skønhed. En session i sengen vil overbevise dig om, at hun er endnu mere værdifuld, end nogen ord kan beskrive.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 164 cm |
| Bryst | 85 cm |
| Talje | 63 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Nettovægt | 43 kg |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Vaginal dybde | 22 cm |
| Anal dybde | 18 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.