Beskrivelse
Om hende
Præsenterer den pragtfulde og sanselige realistiske sexdukke kaldet biqle, der er udstyret med fulde attraktive saftige bryster for at forbedre dine seksuelle oplevelser. Fremstillet efter de højeste standarder ved hjælp af det bedste TPE-materiale, er denne model en kopi af den ægte seksuelle partner, der er beregnet til at give maksimal seksuel tilfredsstillelse. Den har feminine kurver med det mest passende og realistiske ansigtsudseende, som får enhver til at blive forelsket i hendes skønhed.
Det er på tide for manden at leve alle de mest sexede drømme, da han kommer til at røre ved alle lemmer af hendes skulpturelle figur. Den har bøjelige led, der gør det nemt at placere den og glat hud som på en dukke i det virkelige liv. Lad os forsikre dig om, at denne uimodståelige fristelse er noget, der er værd at inkludere i samlingen.
Skynd dig og køb den silkebløde brystsex dukke for en forbedret seksuel oplevelse i dit liv!
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 158 cm |
| Buste størrelse | D |
| Fuld Buste | 78 cm |
| Talje | 48 cm |
| Hofte | 83 cm |
| Fod | 21 cm |
| Mundtlig dybde | 15 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Nettovægt | 34 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.