Beskrivelse
Om hende
Intet slår at opnå den opfattede værdi af dine kontanter. Det er altid en skam, når folk ender med at være utilfredse efter at have købt et produkt, kun for at opdage, at det er under deres forventninger. Derved er spild af tid og kontanter resultater. Hvis det, der bragte dig hertil, er en solid kærlighedsdukke - XXX sexdukker, der er uimodståelige for både øjet og berøring, som det ses på meget søde billeder af dukker - kan du være sikker på, at du er på det rigtige sted.
Tiffany Love Dolls er en sexet, ægte dukke, der er blød de rigtige steder og solid på andre. På grund af sin petite figur er hun en smule stram og maksimerer derved den sensuelle fornemmelse, når du bevæger dig ind og ud. Det er en oplevelse, du ikke vil gå glip af. Materialet, der bruges i fremstillingen, er godt; den er blød og langtidsholdbar. Dens ansigt er pragtfuldt; du ville elske at vise hende frem; tage søde billeder af dukker.
Sex er ikke begrænset til vaginal penetration; du kan være kreativ, pifte dit sexliv op og få en anal kneppedukke. En dukke er klar og villig til at opfylde dine hemmelige ønsker uden at klage. Sex er beregnet til at blive nydt, ikke frygtet eller tvunget. Det er en fornøjelse; nyde det. Du skal ikke bekymre dig meget om at rydde op i den kunstige sexdukke. Hun er også nem at rengøre.
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 168 cm |
| Bryst | 82 cm |
| Under brystet | 70 cm |
| Talje | 63 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Armlængde | 68 cm |
| Skulder bredde | 40 cm |
| Kalvelinje | 34 cm |
| Lårlinje | 53 cm |
| Benlængde | 80 cm |
| Fodstørrelse | 23 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 40 kg |
Dukkegalleri









































































































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.