Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Platin silikone |
| Højde | 167 cm |
| Nettovægt | 35,5 kg |
| Øvre Buste | 82 cm |
| Under Bust | 63,5 cm |
| Talje | 58,5 cm |
| Hofte | 100 cm |
| Skulder bredde | 37 cm |
| Armlængde | 63 cm |
| Håndlængde | 16 cm |
| Benlængde | 83,5 cm |
| Fodlængde | 21 cm |
| Skededybde | 17,5 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.