Beskrivelse
Om hende
Det er en sjov tid med Jane. Når du kigger på hendes forførende øjne, slanke figur, pragmatiske former, spidse og muntre brystvorter, stramme numse og fejlfrie kurver på denne Selena Gomez sexdukke, vil du blive fyldt med glæde. Hver af disse 110 cm sexdukker er lavet af de fineste kvalitets TPE-materialer, hvilket gør det så blødt og elastisk med deres fisse, og denne sexdukkepenistilbehør er bygget til at efterligne et rigtigt menneske for at give dig den virkelige oplevelse af sex.
Hun er en gigantisk sexdukke med sexdukkebryster for at oplyse din dag. Bedste fucking partner med en petite figur og en flad mave i en forførende kjole. Det allerbedste værktøj til at fange det. Denne dukke-sexdukke er vurderet til den bedste blandt alle sexdukker, og hun tilbyder ægte seksuel nydelse for at få dig til at glemme din nysgerrighed. Navnlig kommer sexdukke-nøgenscener med unikke bryster og cremet fisse, og hun er også meget let i vægt.
Og oven i det hele er denne enkemager-sexdukke meget fleksibel og nem at flytte eller bære rundt på. Denne shota sex dukke er en fremragende erstatning for en rigtig dame, hun vil håndtere dig på den rigtige måde, og du vil være glad for resten af dine dage.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 150 cm |
| Buste | 95 cm |
| Talje | 47 cm |
| Hofte | 83 cm |
| Armlængde | 56 cm |
| Fod | 22 cm |
| Nettovægt | 40 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.