Beskrivelse
Om hende
Jeg ved, at søde tæer er din seksuelle knæk, din seksuelle fetich, og de kan få dig til at blive skør. Disse er ikke noget at bekymre sig om. Faktisk er det helt normalt, og det er derfor, jeg fik dig Tolly. Denne smukke sexdukke har en af de bedste tæer nogensinde.
Denne søde dukke får øje på en smuk og ren tå, der altid er indbydende. Denne voksne dukkes tånegle er godt sat, og hendes negle er hvide uden pletter. Tolly har en af de tæer, du ikke har noget imod at bruge timer på at stirre på og vikle din mund om.
Et kig på denne virkelige dukketå vil få dig i det seksuelle humør, og hun er perfekt til en avanceret missionær, når hun kommer til at placere tæerne på din skulder eller din ryg, en anden måde at få dig til at gå galt. Denne sexdukke i naturlig størrelse er velegnet til den stilling, du vil placere hende i, og den kan rumme alt, hvad du kaster efter hende. Hun ville give dig mulighed for at lege med hendes tæer og passe dem, som du vil.
Denne sexede sexdukke er din på alle måder og er klar til at adlyde din kommando. Det er på tide at aktualisere din tåfetich, for mens din virkelige partner måske ikke vil have dig til at prøve alle ting med hendes tæer, vil din underdanige dukke give dig mulighed for at gøre alt, hvad du vil. Det er tid til at hente din rigtige dukke og begynde dit liv med seksuel nydelse og tilfredsstillelse.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 168 cm |
| Bryst | 90 cm |
| Talje | 53 cm |
| Hofte | 95 cm |
| Benlængde | 82 cm |
| Fodlængde | 21 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Nettovægt | 35 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.