Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 158 cm |
| Bryst | 95 cm |
| Talje | 58 cm |
| Hofter | 105 cm |
| Armlængde | 62,5 cm |
| Skulder bredde | 37,5 cm |
| Kalv omkr | 38,5 cm |
| Lår Circum | 60 cm |
| Benlængde | 71 cm |
| Fodlængde | 21,5 cm |
| Nettovægt | 45 kg |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.