Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 170 cm |
| Kop | C |
| Nettovægt | 36 kg |
| Fuld Buste | 88 cm |
| Under Bust | 72 cm |
| Talje | 65 cm |
| Hofte | 94 cm |
| Skulder bredde | 40 cm |
| Armlængde | 68 cm |
| Benlængde | 78 cm |
| Fodstørrelse | 23 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.