Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 165 cm |
| Nettovægt | 35 kg |
| Buste | Lille: 74 cm |
| Mellem: 83 cm | |
| Stor: 90 cm | |
| Talje | 52 cm |
| Hofte | 81 cm |
| Armlængde | 64 cm |
| Skulder | 32 cm |
| Ben | 84 cm |
| Fodlængde | 23 cm |
| Skededybde | 16 cm |
| Anus dybde | 12 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.