Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | D pohár 169 cm |
| Plné poprsí | 84 cm |
| Pod poprsím | 65 cm |
| Pás | 56 cm |
| Boky | 87 cm |
| Šíře ramen | 36 cm |
| Délka nohy | 85 cm |
| Velikost boty | 37 cm |
| Hloubka vagíny | 16 cm |
| Anální hloubka | 13 cm |
| Čistá hmotnost | 42 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.