Popis
O ní
Online hry se nikdy nevyrovnají skutečným věcem, takže opusťte svou VR sexuální panenku a pojďte si hrát s jednou z našich 3D sexuálních panenek. Nebojte se, že ztratíte veškerý svůj pokrok, máte otrockou panenku? Panenka BDSM? Zlom nadvlády? Tato panenka může splnit všechny tyto potřeby.
Malá milovaná panenka s prsy má na sobě dominový komplet, s několika sponkami, několika koženými střapci a spoustou kůže.
Přes všechny způsoby, jak vám tato sexy chtivá panenka je připravena sloužit, je levná a je to levná sexuální panenka. Její kvalita je daleko nad základními pevnými sexuálními panenkami a má přirozenější rysy.
Přirozeně tvarovaná ňadra (můžete si vybrat, jaký typ byste preferovali), normální pas, objemný, realistický zadek, který je dostatečně malý, aby byl normální, dostatečně velký, aby se při šukání třásl a poskakoval.
Realistická milostná panenka by se díky svému TPE tělu mohla stát skutečnou dívkou. Bonusem je, že udělá spoustu věcí, které by neudělala ani opravdová dívka.
Odložte ty VR hry a přijďte zažít skutečnou věc. Nebude kousat. Pokud to po ní nechceš.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 161 cm |
| Prsa | 110 cm |
| Pás | 80 cm |
| Boky | 115 cm |
| Délka nohy | 79 cm |
| Délka paže | 60 cm |
| Délka chodidla | 22 cm |
| Čistá hmotnost | 62 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Vaginální hloubka | 17 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.