Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 158 cm |
| Horní část hrudníku | 85 cm |
| Spodní část hrudníku | 72 cm |
| Pás | 58 cm |
| Boky | 87 cm |
| Rameno | 35 cm |
| Délka nohy | 87 cm |
| Stehno | 50 cm |
| Délka paže | 68 cm |
| Jediný | 22 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Ústní hloubka | 10 cm |
| Anální hloubka | 15 cm |
| Čistá hmotnost | 38 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.