Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 160 cm |
| Horní část hrudníku | 106 cm |
| Spodní část hrudníku | 70 cm |
| Pás | 63 cm |
| Boky | 102 cm |
| Rameno | 36 cm |
| Délka nohy | 77 cm |
| Stehno | 58 cm |
| Délka paže | 63 cm |
| Jediný | 21 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Ústní hloubka | 10 cm |
| Anální hloubka | 15 cm |
| Čistá hmotnost | 45 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.