Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 150 cm |
| Čistá hmotnost | 29 kg |
| Plné poprsí | 78 cm |
| Pod poprsím | 64 cm |
| Pohár | C |
| Pás | 60 cm |
| Boky | 81 cm |
| Ústní | Volitelný |
| Vagína | 18 cm |
| Řitní otvor | 18 cm |
| Rameno | 35 cm |
| Paže | 59 cm |
| Noha | 76 cm |
| Chodidlo | 21,5 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.