Popis
O ní
I když se myšlenka vlastnit panenku v životní velikosti může zdát trochu zvláštní, mohou být velmi zábavné. panenky plné velikosti jsou levné panenky, vypadají drobně.
Existuje mnoho různých typů sexuálních panenek a všechny mají vlastní sadu funkcí. Lidské panenky jsou vybaveny lidskými rysy. Někteří mohou mít také reakce během sexu. vr fuck dolls jsou virtuální panenky, ke kterým máte přístup na internetu a můžete si s nimi užít 30° sexuální zážitek. Je to stejné jako zažít skutečné porno s panenkami. Je to intenzivní a velmi reálné. Sexuální panenky změní váš pohled a zlepší váš život. Nabízíme k prodeji sexuální panenky. Vše, co chcete, garantujeme, že splníme váš požadavek. Zbláznit se svými volbami.
Můžete si koupit sexuální panenku, která má umělou inteligenci, má vestavěný vibrátor a dokonce má na hlavě sexuální panenky kameru pro záznam vašich sexuálních setkání. Pokud stále nejste přesvědčeni, že nákup sexuální panenky je pro vás, existuje také způsob, jak si vytvořit svou vlastní sexuální panenku. Můžete si ho postavit od začátku nebo si můžete přijít navrhnout z našich šablon.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 158 cm |
| Prsa | 81 cm |
| Pás | 58 cm |
| Boky | 87 cm |
| Čistá hmotnost | 39 kg |
| Ústní hloubka | 11 cm |
| Vaginální hloubka | 17 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek













Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.