Описание
За нея
Размери
| Материал | Силикон |
| Височина | 158см |
| Нето тегло | 30,6 кг |
| Пълен бюст | 74см |
| Под бюст | 56см |
| Чаша | д |
| талия | 51см |
| Хип | 86см |
| Орален | Не е задължително |
| Вагина | 20см |
| Анус | 20см |
| Рамо | 32см |
| ръка | 68см |
| Крак | 80 см |
| Крак | 21,5 см |
Галерия за кукли
`









Отзиви
Все още няма отзиви.