Описание
За нея
с гордост представяме секс куклата Knetsch – иновация, която ще ви помогне да изживеете всичките си фантазии. Куклата на снимката по-долу е реалистична силиконова секс кукла и работата, извършена върху нея, я прави възможно най-реалистична и приятна за използване. Кожата му е гладка, много прилича на истинска кожа и може да огъва ставите си по много начини, което означава, че може да се адаптира към много позиции и всяка сцена се чувства толкова истинска.
Но какво може да направи една секс кукла различна от останалите на Knetsch? Уникалността на нашия дизайн се основава на избора, при който можете да изберете елементи като цвят на косата, цвят на очите и форма на тялото според вашите предпочитания на вашия партньор. В допълнение, най-новата топлинна технология предлага топла докосваща до кожата повърхност, за да гарантира, че тя е греховно топла.
Все още режещи, ето някои възторжени отзиви на някои от сайтовете като Reddit, където потребителите буквално изразяваха радостта си, докато използват този невероятен продукт. Наслаждавайте се така, както никога преди не сте го правили с Knetsch Sex Dolls. Поръчайте своя днес!
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 163см |
| Горен бюст | 79 см |
| Под бюст | 64см |
| талия | 55 см |
| Хип | 84см |
| Крак | 80 см |
| Крак | 19 см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
| Орална дълбочина | 12см |
| Нето тегло | 35 кг |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.