Beskrivning
Om henne
Presentation av TFE Sex Doll Care-kit avsett för din Chubby Elf-sexdocka beställd via Alibaba och illustrerad i YouTube-videon. Detta omfattande kit kommer att möta alla din Companions behov och hjälpa dig att behålla och förlänga dess lyxiga utseende och känsla.
Detta nakensexdocka-kit har sammanställts av vårt team på TFE med endast de bästa produkterna som är milda men som får den knubbiga elf-sexdockan att rengöras väl. Allt från rengöringsmedlen som används för att tvätta sexdockan till de fuktgivande oljorna som används för att massera varje del av dockan, producerar vårdsatsen unika produkter.
Jag överlagrar mig på ledning av en experts råd för att hjälpa dig med en vanlig seglingsmetod för att bevara livslängden för din kära tomte genom ordentlig tvättning och förvaring. Efter att ha marknadsfört några av de bästa produkterna för vuxna i flera år, ger vi dig vårt nya produktsortiment – TFE Sex Doll Care Kit.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 163 cm |
| Övre byst | 79 cm |
| Under byst | 64 cm |
| Midja | 55 cm |
| Höft | 84 cm |
| Ben | 80 cm |
| Fot | 19 cm |
| Vaginadjup | 17 cm |
| Analt djup | 17 cm |
| Oralt djup | 12 cm |
| Nettovikt | 35 kg |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.