Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 168 cm plus |
| Bröstlinje | 85 cm |
| Midjelinje | 63 cm |
| Hip Line | 97 cm |
| Armlängd | 71 cm |
| Axel bredd | 39 cm |
| Kalvlinje | 31,5 cm |
| Lårlinje | 52,5 cm |
| Benlängd | 92 cm |
| Fötter Storlek | 23 cm |
| Nettovikt | 42 kg |
| Oralt djup | 12 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri



































































































Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.