Beskrivning
Om henne
Beware, ladies, presenting our new product which is an artificial male silicon sex doll. This product is designed with high quality medical profession silicone material, the detail is extremely life like to give you the ultimate satisfaction. Sculptors of the team have thought through all the subtleties: the model is muscled to perfection with clearly defined musculature of the face and hands and actual genitals.
Buying this sex doll will be a very easy process since we shall ensure that they are shipped to you discreetly and packed very well to ensure privacy. Get the very best and fully satisfying experience with our high-quality male silicon sex dolls do not include any commitment. Don’t wait any longer, get it now and you will never experience satisfaction quite like this.
Mått
| Material | Full silikon |
| Höjd | 162 cm |
| Bröst | 78 cm |
| Under bröstet | 68 cm |
| Midja | 63 cm |
| Höft | 99 cm |
| Armlängd | 52 cm |
| Axel bredd | 30 cm |
| Benlängd | 87 cm |
| Fötter Storlek | 22 cm |
| Oralt djup (endast mjukt huvud) | 12 cm |
| Vaginalt djup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
| Nettovikt | 38 kg |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.