Beskrivning
Om henne
Om du funderar på att blonda en hårdocka med kändisstatus, eller om du är intresserad av att ha sex med en docka med iskrafter, borde vår Elsa sexdocka vara på din radar.
Drottning på isen, denna riktiga sexdocka blir din undergivna docka i sängen och väntar på dina kommandon.
Hon är en sexdocka i silikon med utmärkt hantverk och när du tittar på henne kommer du att se vilken tid och ansträngning som lagts ner på hennes utseende. Hon har slät blek hy och docksmink som var utmärkt målad på.
Avvikelsen från hennes seriefigur sitter i hennes bröst, eftersom denna Elsa är en bystig sexdocka. Den verklighetstrogna sexdockan har en F-kupa byst och är i branschen för att ge tuttar.
Elsa är inte stel som de flesta dockor – hon har ett helmetallskelett som hjälper henne att röra hela kroppen och ta vilken position du vill ha henne i, var du vill. Du kan ta henne bakifrån, framifrån eller till och med från sidan, hon handlar om ditt nöje.
Det slutar inte där, eftersom den sexiga sexdockan har en avtagbar fittinsats och rosa blygdläppar och bröstvårtor, väldigt attraktiva i sin skira kostymklänning.
Blondiner har allt det roliga, säger Elsa själv!
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 150 cm |
| Bröst | 75 cm |
| Midja | 54 cm |
| Höft | 77 cm |
| Axel | 32 cm |
| Benlängd | 89 cm |
| Armlängd | 54 cm |
| Fotlängd | 19 cm |
| Nettovikt | 27 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginalt djup | 17 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri













Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.