Beskrivning
Om henne
Även om tanken på att äga en docka i naturlig storlek kan verka lite udda, kan de vara väldigt roliga. dockor i full storlek är billiga dockor, de ser petita ut.
Det finns många olika typer av sexdockor och alla kommer med sina egna funktioner. Människoliknande dockor är utrustade med mänskliga egenskaper. Vissa kan också få reaktioner under sex. vr fuck dolls är virtuella dockor som du kan komma åt på internet och njuta av en 30 graders sexuell upplevelse med. Detta är samma sak som att uppleva riktig dockporr. Det här är intensivt och väldigt verkligt. Sexdockor kommer att förändra din syn och göra ditt liv bättre. Vi har sexdockor till salu. Allt du vill garanterar vi för att uppfylla din begäran. Bli galen med dina val.
Du kan välja att köpa en sexdocka som har en artificiell intelligens, har en inbyggd vibrator och till och med har en kamera på sexdockans huvud för att spela in dina sexuella möten. Om du fortfarande inte är övertygad om att det är något för dig att köpa en sexdocka, finns det också ett sätt att bygga din egen sexdocka. Du kan bygga den från grunden eller så kan du komma och designa en från våra mallar.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 158 cm |
| Bröst | 81 cm |
| Midja | 58 cm |
| Höft | 87 cm |
| Nettovikt | 39 kg |
| Oralt djup | 11 cm |
| Vaginalt djup | 17 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri












Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.