Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 161 cm |
| Sätta dit | 83 cm |
| Ner byst | 65 cm |
| Höft | 82 cm |
| Waitst | 59 cm |
| Axel | 34 cm |
| Armlängd | 49 cm |
| Handlängd | 20 cm |
| Benlängd | 80 cm |
| Oral | 12 cm |
| Vaginal | 15 cm |
| Anus | 12 cm |
| Fotlängd | 20 cm |
| Halsomkrets | 28 cm |
| Nettovikt | 40 kg |
| Armomkrets | 22 cm |
| Låromkrets | 55 cm |
Dockgalleri












Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.