Opis
O njej
Let’s welcome the latest nfdoll gigantic breast 163cm model of the realistic sex dolls that we offer. Standing 163cm tall, this fine-looking lady comes with a silhouette that will pulp the air and make her the object of passion of the people around her. Fashioned from first-rate silicone material, she boasts a realistic touch that will make you marvel at her velvety body.
However, there is also the big feature of her – a pair of hercrushing-boomers. Robust DD-size bullet, the rather bloody big ones these, which prodigiously satisfy the longings of those who prefer heavy curves and profound bosom. Each member of our team is the one who has looked at every detail, from waxfreckle on her nice skin to every line of her body.
Journey around an amazing wonderland where there is absolute satisfaction in our nfdoll realistic sex doll 163cm- whose size is always the key to fulfilling your wildest imaginations! Do not miss out and get your hands on the best buddy that will never impose on you!
Dimenzije
| Material | TPE glava + TPE telo |
| Višina | 158 cm H-skodelica |
| Ramo | 31 cm |
| Zgornji del prsi | 89 cm |
| Spodnji del prsi | 59 cm |
| Pas | 56 cm |
| Kolk | 101,5 cm |
| Obseg stegna | 54 cm |
| Obseg teleta | 32 cm |
| Dolžina noge | 82 cm |
| Dolžina stopal | 21,5 cm |
| Neto teža | 41 kg |
| Globina ust | 12 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.